Beauty Tips

Favorite Products 0.1

8. srpna 2011 v 13:35 | Adélka
hey!:) Jak se máte?:) Venko nic moc počasí , já se doma nudím tak budu psát článek :) Bude o mých oblíbených produktech :) Budou to spíš krémy a prostě věci na obličej :)

Toto je pěnová emulze od Neutrogeny :) Docela málo jí používám :) ale je dobrá :) :D

Purchased 2/8

3. srpna 2011 v 11:42 | Adélka
Hey!:) Jak pak se máte?:) Dneska vypadá že bude hezky :) Včera jsem byla s mamkou a bráškou ve městě něco nakoupit a já si koupila prášky a barvu na vlasy :) Potom jsem si zasportovala a jezdila jsem na kole s Irčou a potom jsme pekli muffinky :) V celku fajn den .

Tákže koupila jsem si barvu na vlasy :) Tahle se mi líbila :) Je to od Lorealu Sublime Mousse :) odstín Zlatý kaštan :) pohybuje se okolo cca 129-150 :) A hlavu si budu barvit až týden před koncem prázdnin :)

Garnier Pure - Long-lasting

3. července 2011 v 8:25 | Adélka
Hey!:) zdravím :D V pátek jsem jela s rodiči nakupovat :) a koupila jsem si nový overal o kterém jsem dloouho snila je takový růžovo-oranžový a je suprový na horké dny ( někdy ho vyfotím,)):):D A dále jsem našla suprový hydratační krém :) který jsem potřebovala :) V létě si makeup ani pudr nedávám no vlastně se vůbec nemaluju , ale hrozně jsemi leskne pleť a tenhle krém od Garnier je pro mě pravý!:) Krém zmatnujě a hydratuje. A fakt že jo , pleť se mi vůbec neleskne:) a vypadá zdravěji :) Takže jestli máte lesklou pleť tak doporučuju :) Cena je dostupná snad pro všechny :D od 90 Kč- 150Kč :)


PEELING

18. června 2011 v 17:51 | Adélka
Hello!:) Dneska jsem si připravila pro vás článek o PEELINGU :) Něco k tomu napíšu a dám pár mých obrázků ,)
Já osobně peelinguju všechno :D :D Obličej,tělo a chodidla :) Peeling krásně zjemní pokožku a bude pěkně hladká , to mi věřte :) Peelingování je doporučeno jenom jednou nebo 2x! víc ne. Já peelinguju obličej 1 týdně a tělo a chodidla 2x-3x týdně :D:) Slovo PEELING vlastě znamená " Loupat se" ( Peel - Loupat se , kůra,oloupat) :) Nebo se také tomu říká Scrub.Dále také se provádí chemický peeling , ten dělá kosmetička :) Je učiný víc než ten normální :)
Co je to Chemický Peeling ? Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem lékař nanese směs pomocí štetečku na obličej - samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

What's in my cosmetic bag?

13. června 2011 v 14:43 | Adélka
Ahojky tak dneska tu mám pro vás mojí kosmetickou taštičku kterou mám pokaždé v kabelce :)- Loreal Paris Extra-Volume: Řasenka která dodává oběm a délku v jednom :) Je skvěla , má suprový štěteček a neslepují se řasy :) má nádherný zlatý desing ,) Můžu jen doporučit.
-Manhattan First Flirt Mascara : Je to sice nornální řasenka :D ale já jí používám na obočí :) Krásně zformuluje obočí :)
-Maybelline NY The Colossal Volum Express : Tady tu řasenku používám když jdu do vody :) Snad nejlepší vodoodolná řasenka ,)
-Maybelline NY Affinitone: Je to minerální makeup ,který vydrží docela dlouho na pleťi :) Já osobně si dávám makeup jen v zimě páč to jsem bledá :D A můj odstín je 21 Nude:)
-Garnier PureActive 2in1 Roll-on: Úžasný výrobek od Garnier :) Tekutý korektor a hojivá tyčinka vjednom :)
-Avon Cosmetic Tyčinka proti akné: Dál tu mám korektor od Avonu sice není dobrý jak ten od Garnier ale jsem snim spokojená:)
- Rimmel London Stay Matte: Tento pudr mi moc nevihovuje , každý 2 hodinky jse musím napudrovat jinak se budu lesknout :/ takže tenhle pudr mám poprvý a naposled!:)
- Kleštičky na řasy: Moc dobrá věc :) Krásně natočí řasy a dá Volume :)
-Avon Lesk a H&M Lesk: V taštičce mám vždycky 2 lesky nebo balzámy:) Miluju hlavně voňavé :)
 
 

Reklama