Červen 2011

I have blogspot! unitwildgirl :)

26. června 2011 v 20:33 | Adélka |  Just me

UnitWildGirl.blogspot.com

Založila jsem si blogspot :) Chtěla bych ho vyzkoušet :) A nebojte na tenhle blog budu pořád chodit ,)

- Od dneška za 5 dní konečně prázdniny :D Určitě se taky těšíte co?:) Dneska jsem měla doma hotovou filmotéku :) Pouštěla jsem si různé komedie např. Machři, Zohan krycí jméno kadeřník, Prci,prci prcičky 1 , atd... :)
Teďkom koukám na Stebou mě baví svět :) A zítra ve škole máme jen do 12:35!:) Jsem ráda že máme zkrácené vyučování .) Určitě se budeme ve třídě flákat , jak jinak :D Tak já jdu,) krásný zbytek neděle :) BYE!:)

5762624798_b16d65a6ca_z_large

Pictures 0.1

24. června 2011 v 19:27 | Adélka |  Pictures
Prvni várka ,)
-Dneska jsem přijela z Mácháče :) tak zítra budou možná fota ,)

Tumblr_ln1v7bthsx1qf4wbuo1_500_large

Tomorrow direction Máchovo Jezero

21. června 2011 v 17:57 | Adélka |  Just me
Hi!:D Po té době :D Moc jste mě nepřekvapily u minulého článku :/ Jak deb*l se stim dělám a nic.
No nic stím neudělám no :/ Chtěla jsem jenom říct že zítra odjíždím se třídou na Mácháč :) a budu tam do pátku:) Doufám že bude pěkné počasí :D! Určitě budou fota ,) Tak se tu zatim mějte , BYE!:)

Tumblr_lfprzzpmix1qbfooyo1_500_large

PEELING

18. června 2011 v 17:51 | Adélka |  Beauty Tips
Hello!:) Dneska jsem si připravila pro vás článek o PEELINGU :) Něco k tomu napíšu a dám pár mých obrázků ,)
Já osobně peelinguju všechno :D :D Obličej,tělo a chodidla :) Peeling krásně zjemní pokožku a bude pěkně hladká , to mi věřte :) Peelingování je doporučeno jenom jednou nebo 2x! víc ne. Já peelinguju obličej 1 týdně a tělo a chodidla 2x-3x týdně :D:) Slovo PEELING vlastě znamená " Loupat se" ( Peel - Loupat se , kůra,oloupat) :) Nebo se také tomu říká Scrub.Dále také se provádí chemický peeling , ten dělá kosmetička :) Je učiný víc než ten normální :)
Co je to Chemický Peeling ? Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem lékař nanese směs pomocí štetečku na obličej - samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

My Top Proverb

15. června 2011 v 13:51 | Adélka |  Others
Hey!:) Dneska jsem si připravila článek s mými oblíbenými přísloví:)

Skutečně šťastný je, kdo připadá šťastný sobě, ne jiným.
Tumblr_lms9bnyrp91qhhdkbo1_500_large

school,school,school

14. června 2011 v 19:29 | Adélka |  Just me
Hey!:) Tak co jsem chtěla :D Chtěla jsem napsat :D Já vím hrabe mi :D:) Tento týden se učíme naposled!:)<3 Příští týden jedu se třídou na Mácháč na třídní výlet :) Tak to tu asi nebudu ale budou fotky , to slibuju :) Dneska mamce přišel nový AVON a já jsem dostala nový tělový peeling , který jsem chtěla :) Voňí úžasně ,) Dneska jsme měli odpolku ale nic jsme se neučily jsme na odpolku rovnou nemuseli jít :D Dneska byl i docela pařák!:D Já chci aby dneska přez noc pršelo!:D Nevím proč ale mám radši takový to jarní období :) Moc nemusim pařáky :D A když už pařáky ztrávené na koupálku <3:)
Teďkom mě otravuje bráška tak já si jdu snim hrát :) Tak se mějte fajně , BYE!:)


What's in my cosmetic bag?

13. června 2011 v 14:43 | Adélka |  Beauty Tips
Ahojky tak dneska tu mám pro vás mojí kosmetickou taštičku kterou mám pokaždé v kabelce :)- Loreal Paris Extra-Volume: Řasenka která dodává oběm a délku v jednom :) Je skvěla , má suprový štěteček a neslepují se řasy :) má nádherný zlatý desing ,) Můžu jen doporučit.
-Manhattan First Flirt Mascara : Je to sice nornální řasenka :D ale já jí používám na obočí :) Krásně zformuluje obočí :)
-Maybelline NY The Colossal Volum Express : Tady tu řasenku používám když jdu do vody :) Snad nejlepší vodoodolná řasenka ,)
-Maybelline NY Affinitone: Je to minerální makeup ,který vydrží docela dlouho na pleťi :) Já osobně si dávám makeup jen v zimě páč to jsem bledá :D A můj odstín je 21 Nude:)
-Garnier PureActive 2in1 Roll-on: Úžasný výrobek od Garnier :) Tekutý korektor a hojivá tyčinka vjednom :)
-Avon Cosmetic Tyčinka proti akné: Dál tu mám korektor od Avonu sice není dobrý jak ten od Garnier ale jsem snim spokojená:)
- Rimmel London Stay Matte: Tento pudr mi moc nevihovuje , každý 2 hodinky jse musím napudrovat jinak se budu lesknout :/ takže tenhle pudr mám poprvý a naposled!:)
- Kleštičky na řasy: Moc dobrá věc :) Krásně natočí řasy a dá Volume :)
-Avon Lesk a H&M Lesk: V taštičce mám vždycky 2 lesky nebo balzámy:) Miluju hlavně voňavé :)

Hi,Hey, Hello

12. června 2011 v 16:27 | Adélka
Hey!:D Toto je můj nový blog :) Jsem ze smiley-aduska ten blog už nevedu , tak jsem založila nový :)
Tenhle blog bude víc zaměřený na mě :) Budu jse pokoušet co nejvíc chodit pokuď budu mít čas :)
Tak zatím ,) K večeru čekejte moje nové fotky ze ZOO :)

X_fe58e10e_large